Vaše proměny

Rasťo

Rasťova životní cesta

Rasťa Šimoňák neuvěřitelná cesta plná potu, dřiny a odříkání.
Kde jsme z 96kg to dotáhli až na soutěžní prkna a tam obstáli a uspěli.
Rasťo je jasný důkaz toho, že když se plní vše do posledního detailu co jsme nastavili ,vysněná postava a zdravé tělo se dostaví. Podotýkám, že vše jsme řešili ON-LINE.

Lukášova cesta

10 měsíční cesta klienta Lukáše. Dokázali jsme, že i na 210cm vysokém člověku se dá něco budovat. A díky neskutečnému odhodlání Lukáše se podařila takhle krásná změna. „Děkuji Jindrovi za perfektní vedení a za to, že ze mě udělal jiného člověka. Díky němu jsem se dostal tam kde jsem nikdy nebyl.“

Nikol

Klientka Nikol .Rozdíl fotek je 5 let a 30kg.Nikol byla klasicky případ držejicí nesmyslných diet a jojo efektu. Trápilo ji to cca 5 let, jednou shodila podruhé nabrala jednou tolik a pořad dokola. Když se ji podařilo dat dolů 17kg, tak mě oslovila s tím, že by chtěla dat dolů další kila,ale konečně si je udržet a zůstat hubená. Podařilo se nám dat dolu dalších 13kg,ale už bez jojo efektu a váhu držíme dodnes.

Honza

Proměna mého klienty Honzy. Náš výsledek po  cca 3 měsících, kde se  podařilo dát dolů 12kg a 12cm v pase .Jako policajt jsme to pojali i jako přípravu na jeho přesun k zásahovce.

Lucie

Tahle 2 měsíční cesta byla sice krátká,ale i za malý čas se dají udělat výsledky. 7kg bylo pryč a 20 cm po celém těle.

Vojta

8 měsíců tvrdé práce klieta Vojty. Dokonalá proměna a to pouze při silovám tréninku 2x tydně,ale s novým jídelníčkem a novými návyky.

Nahrát více

KONTAKT